Vy a Váš lékař jste se rozhodli pro léčbu inzulínovou pumpou. Vězte, že jste udělali správně, neboť pumpa Vám nabízí důležité výhody :

  • lepší normalizaci hladiny krevního cukru
  • snížení rizika pozdních diabetických komplikací
  • větší pohyblivost a svobodu (jídlo, sport, spánek)
  • zlepšenou kvalitu života
  • zlepšení zdravotního stavu

H-TRON plus je dalším krokem v historii vývoje inzulínových pump. Vychází z přání a požadavků mnoha uživatelů pumpy a zkušeností lékařů. Díky tomu splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost a pohodlí při obsluze. Umožňuje maximální volnost a pohyblivost každý den.

Je poháněna bateriemi a řízena dvěma mikroprocesory, které se navzájem neustále kontrolují. Rozsáhlý bezpečnostní systém chrání před předávkováním nebo pod dávkováním. Všechna vizuální a akustická potvrzení jsou jednoznačně přiřazena určitým funkčním úkonům a zaručují bezpečné ovládání inzulínové pumpy.

Je možno naprogramovat až 24 různých hodinových bazálních dávek, které pokryjí individuální potřebu inzulínu.

Kovládání H-TRONplus jsou nutná jen tři tlačítka. Každý úkon se zobrazuje na displeji a ohlásí se akustickým signálem.

H-TRON plus dodává inzulín kontinuálně a napodobuje tak přirozenou funkci dravé slinivky břišní. Až 24 různých bazálních dávek umožňuje naprogramování individuálního profilu. Bolus lze vyvolat kdykoliv podle Vašeho individuálního životního rytmu.

Obal přístroje je vyroben z umělé hmoty odolné proti nárazu. Pumpu je vodotěsná a můžete se sní sprchovat, koupat i plavat