Neskutečné vlastnosti Unreal Engine

Unreal Engine 4 je kompletní sada vývojových nástrojů pro každého, kdo pracuje s technologií v reálném čase. Z podnikových aplikací a filmových zážitků až po vysoce kvalitní hry přes PC, konzolu, mobilní telefon, VR a AR vám Unreal Engine 4 nabízí vše, co potřebujete pro start, loď, růst a vystupování z davu.

Sada nástrojů světové úrovně a přístupné pracovní postupy umožňují vývojářům rychlé opakování nápadů a okamžité výsledky, aniž by se dotýkaly řady kódů, zatímco přístup k úplnému zdrojovému kódu dává všem uživatelům v komunitě Unreal Engine 4 možnost měnit a rozšiřovat funkce engine.

 
Fotorealistické vykreslování v reálném čase Plný C++ zdrojový kód v ceně Blueprints: Vytvořit bez kódování Robustní rámec pro více hráčů
Získejte vizuály z Hollywoodu. Unreal Engine umožňuje fyzické vykreslování, pokročilé možnosti dynamického stínu, reflexe obrazovky a osvětlovací kanály poskytují flexibilitu a efektivitu pro vytvoření úcty inspirujícího obsahu. S úplným přístupem ke zdrojovému kódu C++ můžete studovat, upravovat a ladit celý Unreal Engine a přenášet svůj projekt bez překážek. Díky vizuálním skriptům Blueprint, které jsou šetrné k designu, můžete rychle prototypovat a odeslat interaktivní obsah, aniž byste se dotkli řady kódů. Pomocí nástrojů Blueprints můžete vytvářet chování a interakce objektů, upravovat uživatelská rozhraní, upravovat vstupní ovládací prvky a mnohem více. Vizualizujte tok her a zkontrolujte vlastnosti při testování vaší práce pomocí výkonného vestavěného ladicího programu. Po více než dvě desetiletí byla platforma Unreal Engine pro více hráčů testována na mnoha platformách a typech her, aby se vytvořily některé z nejpopulárnějších hráčských zkušeností v tomto odvětví. Unreal Engine je dodáván s škálovatelnou a osvědčenou architekturou klient / server mimo krabici a přináší okamžitou životaschopnost komponenty pro více hráčů.
Simulace VFX a částic Filmové postprocesní efekty Flexibilní editor materiálů Rozsáhlé animační nástroje
Vestavěné editory vizuálních efektů Niagara a Cascade umožňují zcela přizpůsobit systémy částic pomocí široké škály modulů. Využijte osvětlení částic, které ovlivní vaši scénu a vytvoří složitý pohyb částic s vektorovými políčkami, které napodobí realitu a vytvoří profesionální úroveň lesku VFX. Funkce post-zpracování Unreal Engine vám umožní elegantně přizpůsobit vzhled scény. Filmové efekty na dosah ruky zahrnují okolní cubemaps, obklopení okolního prostředí, pokročilé květy, barevná třídění, hloubka ostrosti, přizpůsobení očí, světlice šupin, světelné šachty, časové vyhlazování a mapování tónů. Aplikace Unreal Engine 4 Editor využívá fyzické stínování a poskytuje vám nebývalou kontrolu nad vzhledem a vnímáním postav a objektů. Rychle vytvářejte širokou škálu povrchů, které vizuálně drží pod důkladnou prohlídkou pomocí intuitního pracovního postupu založeného na uzlech. Materiály vrstvy a jemné ladění na úrovni pixelů dosáhnete jakéhokoli stylu, který si přejete. Úplně přizpůsobte postavy nástrojům pro editaci sítí a animace Unreal, včetně výkonných funkcí, jako jsou í stroje, prostory pro míchání, inverzní kinematika a fyzikální animace. Použijte animace Blueprints pro efektivní práci a náhled animací za běhu při vytváření dynamických postav s věrohodným pohybem.
Sekvencer: nejmodernější kinematika Plný editor v režimu VR Vestavěný pro VR, AR a MR (XR) Terén a listí
Navržený filmovými a televizními profesionály, Sequencer odemkne váš tvůrčí potenciál pomocí zcela nelineárního nástroje pro editaci a animaci v reálném čase, který je vybudován pro spolupráci. Definujte a upravte osvětlení, zablokování kamer, znaky a nastavte obvaz na základě snímků. Vytvářejte dynamické varianty cutscene pomocí filmových kamer a živých herních nahrávek. Týmy umělců mohou pracovat na celých sekvencích současně způsobem, který nebyl nikdy možný. Rychle opakujte jak kreativní, tak redakční nápady rychleji než kdy předtím. Vyjděte, chyťte a manipulujte s předměty s výkonem Unreal Engine na dosah ruky. Úplný editor Unreal běží ve VR pomocí pokročilých ovládacích prvků pohybu, takže můžete vytvářet prostředí "co-ty-vidíš-co-ty". Je to nejsilnější, komplexnější a nejvhodnější řešení pro vývoj VR na světě. Vzhledem k úzké spolupráci společnosti Epic s globálními vedoucími osobnostmi v oblasti hardwaru a softwaru nabízí společnost Unreal Engine nejkvalitnější řešení pro vytváření zkušeností s virtuální realitou (VR), rozšířenou realitou (AR) a smíšené reality (MR). Díky nativní integraci nejoblíbenějších platforem, funkcí jako předávání v reálném čase, multi-sample anti-aliasing (MSAA), indikace stereo renderování a optimalizace, jako je monoskopické vykreslení v dalekém poli, poskytuje UE4 vysoce kvalitní výsledky bez ohrožení výkonu. Navíc Epic pomáhá řídit iniciativu OpenXR skupiny Khronos pro standardizaci VR a AR. Vytvořte velké prostředí s otevřeným světem se systémem Landscape, které připravuje cestu pro terény, které jsou řádově větší než to, co bylo dříve možné, díky výkonnému systému LOD a efektivnímu využití paměti. Automatické pokrytí rozsáhlých venkovních prostředí s různými typy trávy a květin pomocí funkce Tráva na šířku a následné rychlé umístění stromů, keřů, hornin a dalších dekorací pomocí malování pomocí nástroje Foliage.
Pokročilé AI Unreal Audio Engine Prohlížeč obsahu Bezproblémová integrace
Dejte AI řízenými postavami větší prostorové povědomí o světu kolem nich a umožněte jim, aby se chytřeji pohybovali pomocí herního rámce Unreal Engine 4 a systému umělé inteligence. Dynamické navigační sítě se aktualizují v reálném čase, když přesouváte objekty pro optimální cestu vždy. Vylepšete zvuk svého projektu s revolučními funkcemi, včetně syntézy v reálném čase, dynamických efektů DSP a modelování fyzického šíření zvuku. Valve a Epic se spojily do integrace modulu Steam Audio do UE4. Steam Audio nabízí multiplatformové řešení pro prostorovou a fyzickou rozšiřování zvuku pro zvýšení audio realismu ve VR. Pomocí prohlížeče obsahu aplikace Unreal Engine 4 můžete importovat, organizovat, vyhledávat, označovat, filtrovat a upravovat prostředky projektu v editoru Unreal. Přetáhněte položky přímo do scény a vybudujte svůj svět. Vytvořte sbírky prostředků, které chcete použít pro individuální práci nebo s ostatními vývojáři. Editor Unreal má hlubokou kompatibilitu s programem Perforce a přináší mnoho příkazů pro ovládání verzí přímo do Prohlížeče obsahu. Spravujte své projekty a sledujte stav majetku blíže ikonám a akcím v editoru.
Tržní ekosystém Neomezená rozšiřitelnost    
Unreal Engine Marketplace má tisíce vysoce kvalitních prostředků a plug-inů pro urychlení výroby a přinášení nové funkce vaší práci. Přístup k novým prostředím, charakterům, animacím, texturám, rekvizitům, zvukovým a vizuálním efektům, hudebním skladbám, Blueprints, pluginům pro integraci middlewaru, doplňkovým nástrojům a plným spouštěčům. V Marketplace je volně k dispozici obsah v miliónech dolarů a navíc zde můžete vytvářet a prodávat vlastní obsah. Integrujte prakticky jakoukoli technologii do projektu Unreal Engine využitím modulárního pluginového systému. Volný přístup k zdrojům poskytuje příležitost vytvářet vlastní implementace pro middleware balíčky a navíc je k dispozici mnoho nástrojů a funkcí integrace nástrojů UE4, které jsou již k dispozici prostřednictvím komunit Marketplace a GitHub.    

Jak dál pokračovat

 
Vytvořeno: 25-12-2018
Aktualizace
: 26-12-2018
Verze Unreal Engine: 4.21
© 2018 InaurisProject